Ми маємо чудову новину для вас - ціна на автомобіль Hyundai IONIQ 6 знижена на 300 000 грн! Тепер ви маєте унікальну можливість придбати цю передову модель за вигідною ціною, яка дозволить вам зробити вражаючий крок у світ електромобілів.

Ціна на автомобіль Hyundai IONIQ 6 знижена на 300 000 грн | Едем-Авто - фото 6

IONIQ 6 - це автомобіль нового покоління, який поєднує в собі неперевершений дизайн, передові технології та ефективність. Його потужна електрична система забезпечує вражаючу дальність ходу, дозволяючи здійснювати подорожі без обмежень. Крім того, ви будете насолоджуватися комфортом та простором в салоні, а також насиченим досвідом від плавного та тихого руху, який може надати лише електромобіль.

Не втрачайте унікальну можливість стати власником IONIQ 6 і насолодитися передовими технологіями, комфортом та безпекою, які він пропонує. Відкрийте для себе неперевершені можливості IONIQ 6 та скористайтеся зниженою ціною в 300 000 грн. Відчуйте майбутнє електромобільної індустрії. Разом з IONIQ 6 ви зробите крок у напрямку сталого та екологічного автомобільного світу.

Ця пропозиція діє до кінця вересня, тож не втрачайте шансу. 

Чекаємо на вас на Автозаводській 24, де наші фахівці з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть з оформленням покупки.

Контактний номер відділу продажу офіційного дилер Hyundai в Києві: 098 686 8567


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567