Разом з Едем-Авто вже 13 років


Сьогодні 29.05.2021 року не звичайний день! Адже саме 13 років тому "народилася" незвичайна, перспективна і продуктивна Компанія "Едем-Авто".

Компанія Едем-Авто з кожним роком стає тільки краще, впевненіше та перспективніше.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6

 
 

На сьогоднішній день ми продовжуємо впевнено йти вперед, зростати і розвиватися!  А прагнення до лідерських позицій на ринку відкриває перед нами нові перспективи.

Позитивні рекомендації від наших постійних Клієнтів і Партнерів допомагають нам завойовувати довіру все більшого числа Клієнтів.

Співробітники Компанії - це єдина команда і головний ресурс Компанії, де кожен не просто приходить працювати, а вкладає частинку своєї душі в єдину перспективну справу!

Вітаємо всіх наших Співробітників, Клієнтів, Партнерів і тих, хто підтримує нас весь цей час і успішно співпрацює з нами.

Ми щиро вдячні усім, хто допомагає створювати історію нашого автоцентру, за вибір та довіру. Турбота про кожного Клієнта і його автомобілі – основа нашого успіху!

Для наших клієнтів ми також підготували спеціальні подарунки – органайзер Hyundai з засобами по догляду за автомобілем та брендові кепки Едем-Авто.

 
 

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 7   Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 8

Усі відвідувачі нашого салону пригощаються солоденьким морозивом та фотографуються біля фотозони з новинкою IONIQ 5.

А для підписників соціальних мереж Facebook та Instagram ми запустили #конкурс дитячої фантазії на кращу роботу під хештегом #Нyundaiочимадітей. Переможці з найбільшою кількістью лайків отримають конструктор LEGO.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 9