Юридична інформація

Будь ласка, уважно прочитайте наступні умови, так як використання вами сайту hyundai.com.ua означає, що ви згодні з ними. Якщо ви не згодні з положеннями цих умов, будь ласка, не використовуйте сайт hyundai.com.ua.

Використання даного сайту

Дизайн, всі тексти, зображення, логотипи, фотографії, звукові файли, анімаційні файли, відеофайли, а також інші матеріали, опубліковані на цьому сайті, є об'єктами інтелектуальних прав ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Права на дані об'єкти підлягають охороні відповідно до положень міжнародних правових актів і законодавства України. Будь-яке копіювання, відтворення, зміна, поширення, передрук, демонстрація, розміщення або передача будь-якій частині даного сайту можливі лише з письмового дозволу Hyundai. Перегляд або роздруківка окремих сторінок дозволяється тільки для особистого використання.

Відмова від запевнень і гарантій

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити достовірність всього вмісту даного сайту. Однак ми не несемо відповідальність за результати використання цього вмісту. Вміст даного сайту може використовуватися виключно в інформаційних цілях, при цьому ви не можете спиратися на нього для того, щоб приймати будь-які рішення (утримуватися від їх прийняття) або здійснювати будь-які дії (утриматися від їх здійснення). Зокрема, характеристики автомобілів на даному сайті приведені на основі самої останньої інформації, якою володіє відділ маркетингу ТОВ "Хюндай Мотор Україна", і можуть періодично змінюватися. Відтворення кольорів і лакофарбового покриття також можуть відрізнятися від фактичних кольорів і лакофарбового покриття автомобілів. Ми наполегливо рекомендуємо вам відвідати найближчого дилера Hyundai і оглянути автомобілі особисто. Вся найактуальніша інформація знаходиться у дилерів Hyundai. Ми також зберігаємо за собою право в будь-який час скасувати будь-яку пропозицію або акцію з числа зазначених на даному сайті без попереднього повідомлення. Інформація, розміщена на даному сайті, не є публічною офертою в розумінні ст. 641 ЦК України.

Даний сайт призначений для вашого особистого користування і не може бути використаний в комерційних цілях. Таким чином, Hyundai ні за яких обставин не несе відповідальність за ваші збитки. Hyundai також не несе відповідальність за жодні втрати, включаючи грошові витрати, псування або знищення даних, якщо вони не є наслідком помилки Hyundai.

Hyundai не несе відповідальність за шкоду або втрати, пов'язані з відсутністю у вас можливості використовувати даний сайт. Hyundai не може гарантувати безперебійну роботу даного сайту і повну відсутність помилок. В силу особливостей Інтернету доступ до сайту надається за принципом "коли доступний".

Вміст і рекламна інформація

На даному сайті розміщені матеріали інших сайтів і ресурсів Інтернету та посилання на них. Оскільки компанія Hyundai не має можливості контролювати такі сайти і ресурси, ви визнаєте і згодні з тим, що компанія Hyundai не несе відповідальність за доступність сторонніх сайтів і ресурсів, а також не затверджує і не несе відповідальності за вміст рекламних матеріалів про товари, послуги або інший продукції, розміщених на вищезазначених сайтах і ресурсах або доступних з них.

Захист даних і конфіденційність

Будь-які надані вами дані, включаючи персональні, на основі яких ми можемо вас ідентифікувати, зберігаються і обробляються відповідно до Конвенції Ради Європи "Про захист фізичних осіб при автоматизованій обробці персональних даних"; законом України "Про захист персональних даних" № 2297-VI від 1 червня 2010 року, а також з нашої конфіденційності.

Внесення змін до умов Політики конфіденційності

Компанія Hyundai може змінювати сайт або умови даної Політики конфіденційності в будь-який час. Якщо ви використовуєте сайт після того, як компанія Hyundai внесла зміни в Політику конфіденційності, на вас поширюються положення нових умов.

Чинне законодавство і юрисдикція

Дійсна Політика конфіденційності та використання вами даного сайту регулюються та інтерпретуються відповідно до законодавства України, будь-які суперечки можуть вирішуватися тільки судами України.