Про компанію

У сучасному темпі життя в світі передових технологій чи не найважливішою складовою успіху є мобільність та незалежність, швидкість пересування. Саме тому, комфортний та сучасний автомобіль, укомплектований найновішими досягненнями електроніки та технологій – обов’язковий атрибут успішної ділової людини.

Автомобілі бренду Hyundai називають корейським економічним дивом - вони мають надійну конструкцію, вишуканий дизайн і за популярністю б'ють всі рекорди на різних континентах. Комфорт під час керування Hyundai, інтелектуальна електроніка, безпека та неперевершена елегантність втілилися в автомобілях Hyundai Motor Company.

Автоцентр «Едем-Авто» - офіційний дилер Hyundai в Україні і пропонує жителям та гостям столиці, високотехнологічні та безпечні автомобілі популярного у всьому світі бренду Hyundai. Салон "Едем-Авто" є дилерським центром типу 3S (Sales, Service, Spares), що містить структурні підрозділи автосалону, станції технічного обслуговування та спеціалізований магазин оригінальних автозапчастин і аксесуарів бренду Hyundai, що працює 7 днів на тиждень.

Автосалон "Едем-Авто" це:

 • найвищий стандарт якості обслуговування, перший серед усіх 42 дилерських центрів України;
 • найбільший тестовий парк автомобілів ТМ Hyundai в Україні;
 • зручне розташування на Кільцевій дорозі із комфортним заїздом та власною великою парковою;
 • сучасний, просторий автосалон площею 600 м. кв.,що дозволяє наглядно продемонструвати повний модельний ряд автомобілів Hyundai;
 • 14 постів техобслуговування площею в 1200 м. кв. для обслуговування та ремонту автомобілів;
 • власний магазин оригінальних автозапчастин та аксесуарів ТМ Hyundai, все необхідне для ремонту або встановлення додаткового обладнання завжди в наявності;
 • сервісне обслуговування та ремонт у професійних, сертифікованих спеціалістів, що постійно проходять підвищення кваліфікації;
 • додаткові фінансові послуги – страхування, лізінг, трейд-ін, консультацією та оформленням, яких займаються окремі спеціалісти. Заключення по кредиту, оцінка обміну авто та інші запити виконуються на місці, в найкоротші терміни. Наші фахівці зможуть запропонувати кредит на найвигідніших умовах, так як в «Едем-Авто» представлені програми різних банків, за рахунок чого завжди є можливість підібрати оптимальну для клієнта схему платежів. Купівля автомобіля в кредит супроводжується вичерпної консультацією, після якої будуть зняті всі питання по сумах і термінах виплат, а банківське відділення на території автоцентру допоможе здійснити всі необхідні грошові операції на місці, без комісії;
 • найоптимальніші ціни на обслуговування та ремонт автомобіля по співвідношенню ціна/якість;
 • повний пакет послуг по обслуговуванню автомобілів бренду Hyundai, що надаються у відповідності з технологіями заводу-виробника, із використанням оригінальних запчастин та матеріалів;
 • затишна зона відпочинку із безкоштовною точкою доступу Wi-Fi, оглядовим вікном яке виходить на ремонтний зал, дитячим куточком, смачною кавою та можливістю поласувати снеками.

Автосалон Hyundai (Хюндай) в Києві, офіційний дилер Хендай | Эдем Авто - фото 6

Компанія Едем-Авто розпочала роботу у 2008 році, в кризовий економічний період, але вже наступного року зайняла лідерську позицію і виборола ряд нагород:

2009 – «Hyundai Еліт Дилер»
2011 – «За найбільше зростання продажів»
2014 – «Найкращі показники сервісу HMC»
2015 – «Кращий дилер Східної Європи»
2016 – «Кращий дилер України»
2017 – «Кращий дилер України»
2018 - «За найбільш ефективне просування іміджу бренду Hyundai в Україні у 2018 р.» та «За відмінне проведення та ефективність соціальних та рекламних проектів по сервісу а також сервісних програм Hyundai Motor Company у 2018 р.».
2019 – "За найкращі показники в досягненні продажу оригінальних запасних частин на один автомобіль в сервісі", "За найбільш ефективне просування іміджу бренду Hyundai в Україні", "За вагомий внесок у просуванні оригінальних аксесуарів".
2020 – "За найкращі показники в досягнені продажу оригінальних запасних частин"
2021 – "Краща офіційна СТО" за рейтингом Автоексперт.

Hyundai Motor Company нагородила автоцентр «Едем-Авто» відзнакою «Deep implementation» (глибока, сильна інтеграція), чим затвердила відповідність усім вимогам і нормам HMC. А вже в 2017 році компанія «Едем-Авто» успішно перейшла на стандарти обслуговування GDSI.

Політика конфіденційності Едем-Авто - Обробка персональних даних клієнтів проводиться відповідно чинного законодавства України.

Фінансовий звіт Підприємства від незалежного аудитора 2020

Довідка про баланс 2020

Звіт про фінансові результати 2020