Соціальний тімбілдінг. Об'єднує Едем-Авто навколо доброї ідеї 


Соціальний тимбилдинг. Об'єднує Едем-Авто навколо доброї ідеї - фото 6

Що малює уява, коли ви чуєте слово «тімбілдінг»? Мотузковий парк, колективні вилазки на природу... Але світ змінився, міняємось і ми. Колектив Едем-Авто прагне перетворити свої благодійні ініціативи в об'єднані події для всієї команди та стати надихаючим досвідом. Тому в котрий раз ми вийшли на Майдан Незалежності аби підтримати спортивно-благодійний проект "Пробіг під каштанами". 
 
Пробіг об’єднує людей, які хочуть допомогти дітям з вродженими вадами серця. Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 
 
Участь в “Пробігу під каштанами” – це свято, яке зближує та об’єднує – справжній тімбілдінг – корисний і веселий водночас, а ще подвійна винагорода: життя і здоров’я діток з вродженими вадами серця та турбота про власне здоров’я, а бонусом - святковий настрій, море радості та тисячі однодумців.
 
Участь у Пробігу командою – це показник того, що ми готові вносити свій вклад у здоров’я нації, що демонструє соціальну відповідальність компанії "Едем-Авто" і спортивний дух колективу.
 
Соціальний тимбилдинг. Об'єднує Едем-Авто навколо доброї ідеї - фото 7 Соціальний тимбилдинг. Об'єднує Едем-Авто навколо доброї ідеї - фото 8