IONIQ 5 - Автомобіль року 2021


IONIQ 5 одразу отримав 4 номінації - «Автомобіль року 2021», «Корпоративний автомобіль середнього розміру», «Електроавтомобіль преміум класу» та «Премія за дизайн» за результатами Auto Express New Car Awards 2021 у Великобританії.

IONIQ 5 - Автомобіль року 2021 - фото 6

«IONIQ 5 втілення стилю, якості та привабливості. Hyundai вже довів, що є лідером технологій на ринку електричних автомобілів, а IONIQ 5 в цьому плані просунувся ще на крок далі. Це чудовий автомобіль» - таку промову зробив головний редактор Стів Фаулер.

IONIQ 5 Автомобіль року 2021

Футуристичний дизайн Hyundai IONIQ 5 заворожує своїм виглядом, кожного любителя технічних інновацій.

Електрокар IONIQ 5 базується на революційній платформі Hyundai Electric Global Modular Platform (E-GMP), яка забезпечує:

  • швидку зарядку,
  • збільшений запас ходу,
  • чудову керованість,
  • більше внутрішнього простору.

Інтер’єр IONIQ 5

Інтер’єр ioniq 5 забезпечує абсолютно новий досвід, як для водія, так і для пасажирів. Екологічно чисті матеріали: оброблена шкіра та перероблена нейлонова пряжа, широко використовуються в IONIQ 5. Інтер'єр являє собою «розумний житловий простір» і має пласку підлогу та сидіння, що повністю розкладаються. Це забезпечує рівень комфорту та гнучкості, якого раніше не було в цьому сегменті.

IONIQ 5 - Автомобіль року 2021 - фото 7

Заряд батареї до 80% за 18 хвилин

IONIQ 5 здатний заряджатись від 10 до 80 відсотків лише за 18 хвилин від швидкої станції зарядки. Заряджати автомобіль можна і від домашньої розетки, програмуючи зарядження в нічну добу, для ефективного використання електроенергії. Електрокар розганяється від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди і має запас ходу до 481 км.

IONIQ 5 - Автомобіль року 2021 - фото 8

Перелік нагород відображає прагнення Hyundai до якості та інновацій

Визнання IONIQ 5 «Автомобілем року» разом із трьома перемогами в інших категоріях свідчить про те, наскільки далеко просунулась компанія Hyundai у своєму новаторському шляху відповідальної мобільності», - говорить Майкл Коул, президент та генеральний директор Hyundai Motor Europe. «Разом з IONIQ 5 ми задумали створити один із найкращих у світі електроавтомобілів - не менше. Реакція наших клієнтів, а тепер і безкомпромісних критиків Auto Express, свідчить про те, що ми розробили продукт, найкращий в цій галузі». Hyundai отримала також нагороди в номінаціях:

«Найкращий позашляховик середнього розміру» - модель TUCSON

"Найкращий гарячий хетчбек» - модель i20 N

Компанія ТOВ «Едем-Авто» - офіційний дилер автомобілів бренду Hyundai. Компанія має найбільшу площу автосалону для демонстрації новинок бренду, найбільший склад автомобілів Hyundai в Україні, 1200 м2 складає зона виконання (СТО), новий кузовний цех з сучасним обладнанням , що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.