З сьогоднішнього дня медики північної провінції Кьонсан можуть скористатися приміщеннями двох тренінгових центрів Hyundai Motor для розміщення хворих, які заразилися COVID-19. Ця провінція названа однією з найбільш епідеміологічно небезпечних зон в країні - в ній, а також в місті Тегу зафіксували 90% випадків захворювання на коронавірус.

«Нам важливе кожне людське життя. Ми розуміємо, що зараз необхідна будь-яка допомога в боротьбі з вірусом COVID-19. Тому прийняли рішення передати два тренінгових центра в розпорядження Міністерства охорони здоров'я Південної Кореї. Сподіваємося, що пандемія короновіруса скоро зійде нанівець, а ми допоможемо людям повернутися до їх повсякденного способу життя», - заявили в компанії.

Рішенням президента Південної Кореї Мун Чже Іна провінція Кьонсан оголошена особливою зоною, в якій на період пандемії спрощуються процедури виділення фінансових коштів на боротьбу з наслідками коронавіруса: жителям провінції знижують податки, звільнюють від сплати кредитів та виділяють гроші на медичні потреби.