ВСТАНОВЛЮЙТЕ НОВІ РЕКОРДИ З TUCSON HYBRID НА KYIV ULTRAMARATHON 2021


Життя мчить дуже швидко, і в ньому обов’язково має бути місце пригодам, перемогам та підкоренням. Коли є мета, є план, є дія, є результат.

У кожного в житті є свої виклики та вихід з свої зони комфорту, а от для учасників Київського Ультрамарафону 2021 ціль першими подолати 30, 50 чи 100 км у ніч з 19 на 20 червня 2021 року.

Цього року чотири сотні людей стали учасниками випробування, а компанія Едем-Авто допомогла в реалізації проекту та виступила в ролі офіційного автомобільного партнера.

ВСТАНОВЛЮЙТЕ НОВІ РЕКОРДИ З TUCSON HYBRID НА KYIV ULTRAMARATHON 2021 - фото 6

Головна мета участі дилерського центра Hyundai на Кільцевій – підтримка здорового способу життя та спортивного духу нації країни. Компанія щороку підтримує та допомагає у реалізації спортивних заходів у столиці України, адже біг – це промоція здорового способу життя, стиль життя та свободи. І саме для любителів свободи в цьому році представили неймовірний TUCSON HYBRID 4 покоління в лінійці кросоверів модельного ряду Hyundai. Його унікальна аура –новий стиль, основними якостями якого є яскравість, сучасність, емоційність, елегантний стиль та абсолютний комфорт.

ВСТАНОВЛЮЙТЕ НОВІ РЕКОРДИ З TUCSON HYBRID НА KYIV ULTRAMARATHON 2021 - фото 7

Гібридні автомобілі та електромобілі – майбутнє нашої планети. Адже вони допомагають дбати про нашу екологію. Окрім високої екологічності TUCSON HYBRID NX4 вирізняється революційним дизайном, преміальними матеріалами оздоблення, високою потужністю та неперевершеною інтелектуальністю.

Запрошуємо спробувати та відчути справжній драйв! Поспішайте до автоцентру Едем-Авто аби встигнути за кермо гібридного TUCSON, натиснути педаль газу і прискорити пульс, оскільки TUCSON Hybrid відповість плавним та тихим сплеском потужності в 230 к.с.

Відкрийте новий рівень якості, який перевершить усі очікування!

ВСТАНОВЛЮЙТЕ НОВІ РЕКОРДИ З TUCSON HYBRID НА KYIV ULTRAMARATHON 2021 - фото 8