Прохолодне перезавантаження


Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6

Наближається спекотний сезон. Зустріньте його з прохолодою та свіжістю! З 27 квітня по 12 травня даруємо антибактеріальну чистку системи кондиціонування повітря за умови обслуговування на сервісі Едем-Авто на суму понад 3 000 грн!*

Весняний період, коли клімат суттєво змінюється, характерний підвищеною вологістю та високою концентрацією шкідливих мікроорганізмів у середовищі. Це призводить до того, що система кондиціонування повітря в автомобілі може з часом почати працювати менш ефективно: падає тиск потоку повітря та з'являються неприємні запахи, система перегрівається та працює нестабільно. Найчастіша причина цьому - забруднення системи кондиціонування. 

Після дезинфекції кондиціонеру, свіже повітря будет тримати вас в тонусі навіть у найспекотнішу погоду. Також знижується ризик простудних і легеневих захворювань.

Нагадуємо, що оптимальніий інтервал ТО системи кондиціонування повітря - 1 рік.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 7

 * - Під подарунком мається на увазі придбання послуги антибактеріальної чистки системи кондиціонування повітря за 1,20 грн. Матеріали оплачуються окремо. Акція діє в автоцентрі Едем-Авто з 27.04.19 по 12.05.19.

Офіційні правила акції