Національна автомобільна премія “Авто Лідер 2022"


9 грудня 2021 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців премії “Авто Лідер 2022”.

Премія «ЛІДЕР ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ» в  Національній автомобільній премії “Авто Лідер 2022 отримала Hyundai STARIA. Крім того автомобіль посів 3 місце (11,7% голосів) в номінації АВТОМОБІЛІ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ.

Національна автомобільна премія

STARIA – це Ваш особистий космос, простір, у якому Ви почуваєтеся абсолютно вільними. У ньому ви будуєте свій ідеальний світ, складений із того, що ви любите, що вважаєте важливим і до чого прагнете. Разом зі Staria відчуйте винятковий комфорт, високий рівень безпеки та зв'язку. Куди б ви не поїхали: із сім'єю в подорож чи в аеропорт з клієнтами — це найкраще поєднання місткості та універсальності. Дизельний двигун об'ємом 2,2 літри та потужністю 177 л.с. працює з 6-ступінчастою механічною КПП або 8-ступінчастим "автоматом", обертаючи передні або всі колеса. Ціна - від 1062600 гривень.

В номінації «АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ПОВСЯКДЕННЯ» перше місце зайняла нова ELANTRA, отримавши  60,6% голосів, а 2 місце посів електромобіль HYUNDAI IONIQ ELECTRIC, отримавши 20% голосів. Можемо припустити, що згідно голосування більше 80% населення визнає бренд HYUNDAI, як автомобілі для кожного дня.

Національна автомобільна премія

Розроблена для тих, хто наважився бути собою та встановлює власні правила, нова Elantra вражає дизайном, що вирізняється виразними формами, об’ємними текстурами та гострими лініями. Українським прихильникам яскравого стилю та надійної техніки запропоновані бензинові двигуни потужністю 127,5 (з 6-ступеневою механічною КПП або «автоматом») та 159 к.с. (з АКПП). Вартість — від 524 500 гривень.

HYUNDAI IONIQ ELECTRIC

Національна автомобільна премія Витончений та елегантний фастбек IONIQ Electric отримав потужні світлодіодні фари та динамічні ґрати радіатора, а його аеродинаміка ретельно оптимізована для максимальної економії енергії. Новий   IONIQ Electric з батареєю ємністю 38,3 кВт*год та двигуном потужністю 136 к.с. забезпечує дальність поїздки на одному заряді до 311 км з нульовими викидами та неперевершеними враженнями від       водіння. Ціна – від від 934 900 гривень.

 

 

 

 

 

 

В номінації «КОМПАКТНІ SUV» друге місце посів HYUNDAI TUCSON, якому не вистачило лише 1%, щоб забрати перемогу у номінації.

Національна автомобільна премія

TUCSON NX4 – це не просто вдосконалений попередник, а повномасштабна революція у дизайні, технологіях та комфорті. Українському споживачеві запропоновані автомобілі з бензиновим двигуном на 156 к.с., турбодизелем на 136 к.с. та гібридна модель з турбованим бензиновим агрегатом та електромотором загальною потужністю 230 к.с. Початкова вартість від 704 800 гривень.

 

 

 

 

 

 

В номінації «СЕРЕДНЬОРОЗМІРНІ SUV» 3 місце посів HYUNDAI SANTA FE отримавши 9,5% голосів серед 17 конкурентів.

Національна автомобільна премія

Новий Santa Fe відрізняється ще більш виразним та елегантним дизайном, набором новітніх технологій та передових функцій безпеки. Для кросовера з початковою ціною 1 043 700 гривень Hyundai пропонує два двигуни: бензиновий на 180 к.с. з 6-ступінчастим "автоматом" та дизельний на 202 к.с. з 8-ступінчастим "роботом".

 

 

 

 

 

 

В номінації «Автомобілі для міста» зайняв 3 місце (13,9% голосів) HYUNDAI I10 

Національна автомобільна премія

У житті невеликі речі часто мають велике значення. Це твердження є істинним і для нового i10. Виразний дизайн та набір нових опцій роблять його ідеальним компаньйоном у місті. На українському ринку представлені двигуни потужністю 67 л. (з 5-ступінчастою «механікою») та 84 л.с. (з 5-ти ступінчастою механічною або автоматизованою КПП). Ціна на базову комплектацію розпочинається з 368 200 грн.

 

 

 

 

 

 

 


“Авто Лідер” – національна автомобільна премія року від AUTO.RIA, мета якої визначити кращі автомобілі-новинки на ринку України. Премія присуджується на підставі результатів відкритого всеукраїнського голосування. Голосують лише зареєстровані учасники, що забезпечує гарантію унікальності кожного голосу “народного експерта”.