Автоцивілка у подарунок


Автоцивілка у подарунок | Едем-Авто - фото 6

З 27 квітня по 12 травня у партнерстві зі страховою компанією ВУСО даруємо поліс Обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності до придбаного нового Hyundai.

Поліс ОСЦПВ є обов'язковим типом страхування відповідальності водія за збитки, нанесені третім особам в результаті ДТП. Наявність полісу вимагається Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Якщо аварія сталася з вашої провини, страхова компанія виплачує, згідно з українським законодавством, 100 000 гривень за кожен пошкоджений автомобіль і 200 000 гривень за кожного потерпілого пішохода, пасажира чи водія авто. При цьому цей договір не передбачає виплату за ушкодження здоров'я власника ОСЦПВ та пасажирів салону його транспортного засобу. Франшиза полісу - 2000 грн.

Поліс отримають перші 10 покупців нових автомобілей Hyundai. В акції не беруть участь автомобілі, куплені в кредит. 

Партнер:

Автоцивілка у подарунок | Едем-Авто - фото 7

Офіційні правила акції

Акція діє в автоцентрі Едем-Авто з 27.04.19 по 12.05.19. Страхові поліси надає партнер - страхова компанія ВУСО. Страховий поліс ОСЦПВ отримують перші 10 покупців нових автомобілей Hyundai. Франшиза полісу - 2000 грн.