"Едем-Авто" - Сервіс, якому можна довіряти


Мрія кожного водія — надійний автосервіс, який подарує його залізному коню сталеве здоров’я. 

Кінець року – час підводити підсумки та збирати нагороди. 

За 11 місяців роботи офіційний дилер Hyundai показав найкращі результати з продажу та обслуговування автомобів по мережі в Україні, що говорить про вибір та довіру наших клієнтів.

А участь у всеукраїнському конкурсі "Кращий автосервіс України" підтвердив результати перемогою компанії "Едем-Авто" в номінації Краща офіційна СТО 2021.

Сервіс, якому можна довіряти: Офіційна СТО

В конкурсі прийняло участь більше 700 компаній зі сфери обслуговування автомобілів. Конкурс проходив у 3 етапи.

  1. Етап - За результатами голосів від автокористувачів визначаються компанії-фіналісти, які набрали найбільшу кількість голосів у кожному регіоні.
  2. Етап - Експертна комісія серед фіналістів обирає одну компанію в кожній з номінацій в рамках одного регіону. Додатково обираються абсолютні переможці в Україні. Вибір експертами абсолютних переможців передбачає відвідування кожної з компаній-фіналістів, які були відібрані на другому етапі і оцінка за спеціальними критеріями.
  3. Етап – Підрахунок голосів та визначення Переможців.

Дякуємо нашим клієнтам, які обирають нас та довіряють свої авто на обслуговуваня та ремонт, тим самим спонукають нас постійно навчатись та ставати найкращими.

Дякуємо нашій команді за чудову роботу та вітаємо з перемогою. До нових успішних результатів.


Автоцентр "Едем-Авто" - дилерський центр 3S (Sales, Service, Spares), що містить структурні підрозділи автосалону (продаж нових автомобілів та авто з пробігом), станція технічного обслуговування, центр кузовного ремонту, спеціалізований магазин оригінальних автозапчастин та аксесуарів Hyundai.

Для консультації та купівлі нового авто телефонуйте 044 406 40 70

Для запису на сервіс 044 406 4066

"Автоексперт. Кращий автосервіс України" – всеукраїнська рейтинг-акція, в рамках, якої автовласники обирають кращі компанії з технічного обслуговування автомобілів у різних категоріях та номінаціях.