Благодійний захід «Малюю свою мрію»


Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» UWCF в рамках проекту для дітей міста Авдіївка «Малюю свою мрію» організував екскурсію по місту Київ для переможців конкурсу. Компанія Едем-Авто долучилась до проекту, надавши автомобілі Hyundai із власного тест-драйв парку для переміщення дітей по маршруту екскурсії.

Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 6
Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 7

Діти із задоволенням гуляли містом, відвідали Кабінет міністрів, скляний міст, Андріївський спуск, Володимирську гірку та, звичайно, Новорічну Софіївську площу. Фіналом прогулянки стало відвідування автоцентру Едем-Авто, де на них чекав солодкий стіл, фрукти та напої. Церемонію вручення подарунків та пам’ятних дипломів провели біля експозиції малюнків в зоні очікування Едем-Авто. Натомість дівчата приготували цілий творчий вечір – вірші та пісні.

Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 8
Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 9

Дякуємо #UWCF за надану можливість приєднатись до заходу, та подарувати дітям із міста на лінії розмежування хоч невеличке, але свято. Едем-Авто – соціально відповідальна компанія, ми будемо і надалі приймати участь у благодійних проектах, допомагаючи в міру сил і можливостей тим, хто цього потребує. Сподіваємось, наша участь у соціальних програмах приверне увагу та надихне на філантропію колег та партнерів. Разом ми зможемо покращити життя тих, хто цього потребує.

Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 10
Благодійний захід «Малюю свою мрію» | Едем-Авто - фото 11