Едем-Авто підтримує фестивальний уік-енд у Пирогово


Едем-Авто підтримує фестивальний уік-енд у Пирогово | Едем-Авто - фото 6
Цими вихідними, 25-26 травня, у Музеї Просто Неба проходили два фестивалі - Фестиваль весни та День дитячої творчості Фестиваль «Сонячний Каштанчик». Надзвичайно насичена програма із залученням кращих фольклорних колективів з різних країн світу привабила багатьох відвідувачів, а погода сприяла відпочинку просто неба. До свята долучились народні майстерні, що проводили заняття для усіх бажаючих на імпровізованій "Вулиці Майстрів" де панувала атмосфера справжнього ярмакування з майстер-класами: прядіння з собачої вовни, плетіння з трави, ткацтва поясів, ляльки-мотанки!
 
Компанія Едем-Авто, офіційний дилер Hyundai, також долучилась до святкування, розмістивши експозиції автомобілів надійного і популярного бренду Hyundai. Особливу цікавість відвідувачів викликала новинка бренду Kona Electric – електричний кросовер нового покоління, із вражаючим запасом ходу – 450 км (модифікація із збільшеною батареєю). Kona Electric та бестселлер Tucson із дизельним двигуном від Hyundai прикрашали святкову атмосферу 25 травня. У неділю, 26 травня, Едем-Авто презентував в Національному музеї народної архітектури та побуту України Ioniq Electric та оновлений Santa Fe. 
 
Чудові краєвиди Музею просто неба Пирогово, свіже повітря, дитяча творчість та народні майстер-класи – гарний відпочинок для містян. Автоцентр Едем-Авто продемонструвавши електроавтомобілі підтримав загальний тренд екологічності фестивалів. Автомобілі бренду Hyundai уже вдруге представлені на фоні національних забав в Пирогово і органічно контрастують із віковими традиціями, адже навіть рухаючись вперед і використовуючи усі технологічні здобутки в повсякденному житті для власного комфорту ми маємо пам’ятати наше минуле і саме з нього черпати енергію для нових звершень.