Місто майбутнього на iForum-2019

23 травня 2019 року в МВЦ «Лівобережний» відбудеться 11-й Форум українських інтернет-діячів iForum-2019.

Традиційно у цьому заході візьмуть участь провідні фахівці зі сфери IT, маркетингу та PR. У програмі Форуму - виступи експертів зі світовим ім'ям, нетворкінги та експозиція «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступить компанія «Хюндай Мотор Україна» та офіційний дилер - «Едем-Авто».

В рамках конференції iForum-2019 працюватимуть сім основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і просування, Інтернет-Технології, Майбутнє, Digital Fun та CRM.

У павільйоні, де проходитиме захід, організована експозона і спеціалізована територія «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступила компанія «Хюндай Мотор Україна» та офіційний дилер - «Едем-Авто». Тут буде представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії - інноваційний електрокроссовер Kona Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем і отримати докладну інформацію про його характеристики.

Представляти автоцентр "Едем-Авто" буде бестселлер - кросовер Hyundai Tucson. Буде можливість ближче познайомитись 

На майданчику перед головним павільйоном Форуму буде організована експозона Hyundai, на якій також будуть представлені моделі i30 Fastback і IONIQ Electric. Крім того, для всіх бажаючих «Хюндай Мотор Україна» організовує тест-драйв таких моделей, як нова Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Для запису на тест-драйв цих автомобілів необхідно звернутися до консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Бонус

Знижка -10% на квитки із промокодом HYUNDAI

Місце та час

Дата: 23.05.2019
Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ «Лівобережний», павільйон 3-С

Запрошуємо всіх учасників iForum-2019 відвідати інтерактивний стенд Hyundai і зону експозиції та тест-драйвів автомобілів!