Едем-Авто - лідер з продажу автомобілів ТМ Hyundai у 2018-му році


Едем-Авто - лідер з продажу автомобілів ТМ Hyundai у 2018-му році | Едем-Авто - фото 6

Представництво Хюндай Мотор Україна щороку збирає офіційних дилерів бренду на традиційну конференцію. В цьому році захід пройшов у м. Львів, в форматі дружньої зустрічі та обміну досвідом. І, звичайно, було підведено підсумки року 2018 року та анонсовано плани бренду на 2019 рік. 

2018 рік був непростим для автобізнесу і за результатами загальних продажів авторинок показав спад на -2,35%, в порівнянні із 2017 роком (за інформацією аналітичного ресурсу www.autoconsulting.com.ua). Основним фактором, що завадив ринку нових автівок зрости, стала величезна кількість вживаних автомобілів, завезених із Європи без офіційного оформлення. Тим не менше, споживачі  високо оцінили ТМ Hyundai, яка показала зріст навіть у складних умовах року, зайнявши долю ринку 6,2%.

Автоцентр Едем-Авто реалізував 574 автомобілі ТМ Hyundai – це найкращий результат серед дилерів України, 12 % усіх продажів автомобілів бренду за рік. Таким чином, Едем-Авто утримує лідерство з продажів автомобілів уже третій рік поспіль. В порівнянні із 2017 роком, показник продажів автомобілів в автоцентрі Едем-Авто покращився на 30%. Улюбленцем покупців залишається динамічний Tucson, який у 2018 році пережив вдалий редизайн, загальні продажі моделі на українському ринку в 2018 році перевищили цифру в 2 тис одиниць.

Едем-Авто - лідер з продажу автомобілів ТМ Hyundai у 2018-му році | Едем-Авто - фото 7Офіційний дилер Hyundai Едем-Авто протягом минулого року ефективно просував бренд Hyundai, був активним у маркетингових заходах, на виставках, підтримував спортивні та загальноміські події, за що отримав нагороди «За найбільш ефективне просування іміджу бренду Hyundai в Україні у 2018 р.» та «За відмінне проведення та ефективність соціальних та рекламних проектів по сервісу а також сервісних програм Hyundai Motor Company у 2018 р.». Для нас лідерство це не просто найбільша цифра продажів, в першу чергу Едем-Авто №1 тому, що має лояльність і довіру наших клієнтів. Віддаючи перевагу саме автоцентру Едем-Авто на Кільцевій покупці отримують найкращі умови на сервісне обслуговування, оптимальні ціни на придбання автомобіля, комфорт і задоволення від співпраці.

Цьогорічне планування бренду надзвичайно активне і передбачає появу в Україні довгоочікуваних моделей Kona та Kona Electric, оновлений кросовер Hyundai Creta, уже цієї весни на наш ринок приїде оновлена Elantra FL, а під кінець року преміальний Palisade, потужний і місткий. В Едем-Авто також заплановано безліч акцій, приємних сюрпризів для наших клієнтів, виїзних та внутрішніх заходів, спортивних подій. Автоцентр Едем-Авто, щороку долаючи нові горизонти, не планує зупинятись та відпочивати. Наші клієнти – наше головне надбання і ми прагнемо покращувати взаємодію, піднімати рівень обслуговування та задоволеності покупців і досягати нових вершин у якості сервісу та задоволенні потреб наших покупців.