Hyundai i10 абсолютний лідер продажів в A-сегменті 


Кожний другий автомобіль А-класу, що був офіційно придбаний в Україні у листопаді - Hyundai i10. Частка ринку у минулому місяці склала 51,06 %. Старт продажу нової моделі i10 припав на весну 2021 року, тому продажі 48 автомобілів вважаємо надуспішним результатом.

Hyundai i10 абсолютний лідер продажів в A-сегменті - фото 6

Українському покупцеві подобається, оновлений сучасний та спортивний дизайн, робота силових агрегатів та трансмісії, просунута технологічність автомобіля, місткість багажного відділення яке з легкістю збільшується за допомогою згортання задніх сидінь та компактність. Всі ці характеристики ідеальні як для великих українських міст, так і маленьких містечок. Більшу частину продажів складено в м. Києві, оскільки в сучасних умовах завантаженості міста для невеликого автомобіля легше знайти місце для паркування.

Автомобіль оснащений найкращою у класі мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним монітором і підтримкою додатків Apple CarPlay та Android Auto. Також колісна база та салон автомобіля стали дещо ширшими, що дало додатковий простір салону, а пасажирам – більше комфорту.

Hyundai i10 абсолютний лідер продажів в A-сегменті - фото 7

Безперечна виразність екстер’єру моделі знаходить продовження й в інтер’єрі, завдяки чому загальний образ автомобіля є напрочуд збалансованим. В новому i10 дизайнерам вдалося вдало поєднати місткість та компактність, а також спортивний стиль та міську практичність.

Для українського ринку моделі комплектуються економічними 1 та 1,2 Mpi бензиновими двигунами, механічною чи роботизованою коробкою передач, також доступна комлектація салону на 4 чи 5 пасажирських місць.

Всі автомобілі обладнані системою регенерації енергії (ERS). Коли водій прибирає ногу з акселератора і рухаєтеся накатом із увімкненою передачею, система перетворює кінетичну енергію в електричну та накопичує її в акумуляторі. При прискоренні вона використовує накопичену електроенергію для живлення електричних систем автомобіля, полегшуючи цим навантаження на двигун і зменшуючи витрати палива.

Компанія ТOВ “Едем-Авто” - офіційний дилер автомобілів бренду Hyundai в Україні. Запрошуємо за автосалону на Кільцевій аби ближче познайомитись з автомобілем.

Компанія «Едем-Авто» надає клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів, що підтверджується безліччю сертифікатів, нагород та найбільшою кількістю клієнтів в Україні.