Майбутнє електричної мобільності вже настало


Едем-Авто розпочинає продаж абсолютно нової, повністю електричної моделі, Hyundai IONIQ 5. Перша поставка автомобіля в салон Hyundai на Кільцевій планується у другій половині липня 2021 року. 

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6

IONIQ 5, це середньо розмірний SUV побудований на спеціальній електричній платформі від Hyundai Motor Group під назвою Electric-Global Modular Platform (E-GMP), що дозволяє йому отримати унікальні пропорції на подовженій колісній базі. Завдяки E-GMP, IONIQ 5 пропонує інноваційний дизайн інтер'єру з екологічно чистими матеріалам, високу продуктивність, поєднану з надшвидкою зарядкою, а також розширені функції підключення та допомоги водієві. Модель буде доступна з двома батареями на вибір: 58 kWh або 73 kWh, моно або повним приводом за ціною від 1 348 600 грн. 

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 7

Широкий вибір надсучасних опції та технологій

Hyundai IONIQ 5 буде представлений в Україні у 2-ох комплектаціях, з 2-ма типами батарей, моно та повним приводом. У комплектація Elegance, вартістю від 1 348 600 грн. покупцеві будуть доступні пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, адаптивний круїз контроль на базі даних з навігаційної системи, електропривід дверей багажного відділення, комбіноване оздоблення сидінь, електрорегулювання сидіння водія та переднього пасажира, цифрова панель приладів 12,3’’ та мультимедійна система 12,3 ‘’, рухома середня консоль, підігрів передніх сидінь та керма, безключовий доступ Smart Key, світлодіодні передні та задні фари, литі диски r19 та ін.

У комплектації TOP, вартістю від 1 483 400 грн. додатково до обладнання, доступного в версії Elegance, покупець отримає розширений пакет систем безпеки та асистентів допомоги водієві Smart Sense, систему кругового огляду, систему дистанційного паркування, вентиляцію передніх та підігрів задніх сидінь, аудіо систему Bose, оздоблення сидінь та передньої консолі шкірою, автоматичні приховані дверні ручки та ін. Окрім цього в додаткових пакетах можна замовити проекційний дисплей з функцією доповненої реальності, режим екстра-комфорту Relaxation Seat для передніх сидінь, пам'ять налаштувань сидіння водія та переднього пасажира, електрорегулювання заднього ряду сидінь, панорамний дах та дах з сонячною батареєю.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 8

Майбутнє автомобілів - повна електрофікація

IONIQ 5 доступний з рядом силових електричних конфігурацій, що відповідатимуть потребам мобільності кожного клієнта, без компромісів щодо продуктивності. Клієнти можуть вибрати один із двох варіантів батарей: 58 кВт або 73 кВт. Повний привід разом з топовою батареєю генерують комбіновану вихідну потужність 225 кВт-год та 605 Нм крутного моменту. Ця конфігурація забезпечує розгінну динаміку від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди. При оснащені моноприводом та акумулятором на 73 кВт, максимальна дальність ходу IONIQ 5 на одному заряді складатиме до 480 км , згідно WLTP.

Надшвидка зарядка акумулятора за 18 хвилин

Платформа E-GMP IONIQ 5 може підтримувати інфраструктуру зарядки 400 В та 800 В. Мультизарядна система - це перша запатентована у світі технологія, яка управляє двигуном та інвертором для підвищення напруги від 400 до 800 В для стабільної сумісності зарядки. Зарядний пристрій потужністю 350 кВт дозволяє IONIQ 5 заряджати від 10% до 80% всього за 18 хвилин. Користувачам IONIQ 5 потрібно лише заряджати автомобіль протягом п’яти хвилин, щоб досягти 100 км пробігу, згідно з WLTP. IONIQ 5 також забезпечує інноваційну функцію V2L, яка дозволяє клієнтам вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, наприклад електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 9

Детальніше про автомобіль за посиланням або телефонами  044 406-40-70067 650 36 58