Компанія Едем-Авто приєдналась до бігової культури України


 Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6

Цього року команда Едем-Авто взяла участь у наймасовішій біговій події Києва -  9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, що пройшов 6-7 квітня 2019 року. Команда Едем-Авто долала естафетну дистанцію в рамках забігу UNDER ARMOUR Relay | 3*5 км + 1*6.0975 км.

Командний спорт чудово підтримує корпоративну згуртованість, об’єднує і мотивує. Участь у забігу прийняла дівоча команда компанії Едем-Авто – Діхтяр Таміла, Яворська Олександра, Мамченко Регіна та Брегіда Юлія. Дівчат супроводжував на подію самий популярний спортсмен Hyundai – динамічний і потужний кросовер Tucson.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 7Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 8

Едем-Авто, офіційний дилер ТМ Hyundai – соціально відповідальна компанія, що пропагує здоровий спосіб життя, спортивну активність та командну згуртованість у роботі і повсякденному житті. Компанія, окрім безпосередньої участі у спортивних подіях, є автомобільним партнером бігового клубу SCS Sport club Scientist. Hyundai – «Партнер по життю в сфері автомобілів та за її межами», і спортивний, здоровий спосіб життя якнайкраще відображає філософію бренду.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 9Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 10

 Захід зібрав учасників із 57 країн світу, протягом двох днів загалом бігли майже 13 тисяч бігунів. Організатори обрали надзвичайно мальовничий маршрут – старий Поділ змінювався набережною Дніпра і парковим Трухановим островом, погода була сприятливою, а більш як 30 тисяч вболівальників додавали наснаги протягом всього маршруту.