Масниця в Пирогово з Едем-Авто


Масниця в Пирогово з Едем-Авто | Едем-Авто - фото 6

Традиційне свято Масниця, що проходило вихідними у Музеї просто неба Пирогово, цього року прикрашали бестселери Hyundai New Santa Fe та Hyundai Tucson від автоцентру Едем-Авто на Кільцевій.

Незвично теплий початок березня і три вихідних дні поспіль зібрали безліч відпочиваючих киян в Пирогово, адже саме тут найоптимальніші умови для відпочинку усією сім’єю – великий простір, чисте повітря, смачне частування та цікава розважальна програма. Свято проводів зими – багатовікова традиція, що занурює у атмосферу Української народності, традиційних культурних цінностей.

Програма святкування Масниці у Музеї насичена – було запрошено фольклорні колективи із усіх регіонів України. На головній сцені гостей розважали піснями, танцями, запрошували до народних забав. Цікавинками свята стало відтворення давнього обряду Колодія та спалювання «Костурбатого діда», що символізує злу зиму. 

Масниця в Пирогово з Едем-Авто | Едем-Авто - фото 7

Експозиція авто Hyundai New Santa Fe та Hyundai Tucson зручно розташувалась навпроти головної сцени та основних фуд-кортів, даючи можливість гостям свята ознайомитись із найпопулярнішими новинками бренду Hyundai. Найбільш цікавим для відвідувачів виявився кросовер New Santa Fe, що оновився у 2018 році, ставши більш технологічним, потужним, просторим та естетично привабливішим.

Hyundai Tucson із потужним дизельним двигуном також не був обділений увагою, адже це авто справжній лідер бренду Hyundai – надійний, стильний, комфортний в будь-якій подорожі – і на дорогах міста, і в позаміських поїздках.

Професійні менеджери Едем-Авто консультували відвідувачів, відповідали на безліч запитань та демонстрували переваги автомобілів і останні оновлення систем безпеки. 

Масниця в Пирогово з Едем-Авто | Едем-Авто - фото 8

 

Дякуємо Національному музею народної архітектури та побуту України за запрошення та цікаве свято!