10 років лідерства Едем-Авто


10 років росту і розвитку в умовах постійних ринкових змін, коливань економічних та соціальних - значне досягнення, і на цьому шляху компанія пройшла багато випробувань на міцність. Залог успіху - самоотверженная, качественная работа каждого сотрудника, работа в команде над совместными задачами.
Відкриття автосалону відбулося в 2008 році, у самому розгін кризису. Але труднощі закалюють, і компанія Едем-Авто, вже на старті, побудувала стратегію, орієнтовану на високі стандарти обслуговування клієнтів. Результат - в перший рік роботи компанія Едем-Авто отримала звання Hyundai Элит дилер 2009 року.
У 2011 році компанія підтвердила звання лидера, показала кращий ріст продаж у Східній Європі та була нагороджена «За найбільший продаж». У 2015 році Едем-Авто отримує нагороду - «Найкращий дилер Восточної Європи», а в 2016 і 2017 роках звання «Дилер року».
В честь Дня рождения, автосалон Едем-Авто проводить акцію «Беспроигрышная лотерея». Приглашаем присоединиться к празднованию, посетите автосалон, пройдите тест-драйв, выбрав автомобиль по вкусу з найбільшого в київському тестовому автопарку, і прийняти участь у наших акційних пропозиціях.

Акція проходить за підтримки партнерів компанії

10 років росту і розвитку Едем-Авто в умовах постійних ринкових змін - фото 6 10 років росту і розвитку Едем-Авто в умовах постійних ринкових змін - фото 7 10 років росту і розвитку Едем-Авто в умовах постійних ринкових змін - фото 8 10 років росту і розвитку Едем-Авто в умовах постійних ринкових змін - фото 9

Умови участі:

Надаються клиенту та/або відвідувачу салону, а також стенду компанії на виставці AGRO AUTO SHOW із можливістю отримання подарунка при умови участі в Акції.
В подарунковий фонд входять:

Футболки брендовані
Еко-сумки брендовані
Брелоки брендовані
Знижки на сервісне обслуговування 200 грн (при замовленні одноразово сервісних послуг на суму не менше 2000 грн)
Знижки на сервісне обслуговування 100 грн (за умови замовлення одноразово послуг сервісного обслуговування на суму не менше 1000 грн)
Поліс обов'язкового страхування від страхової компанії Вусо з знижкою 50%
Поліс обов'язкового страхування від страхової компанії Арсенал зі знижкою 50%
ДГО від страхової компанії АХА (з максимальним лімітом відповідальності 1 млн грн)
Брендовані футболки ZIC
Сертификат на моторну олію ZIC 5л (при умові заміни під час сервісного обслуговування в сервісному центрі Едем-Авто)

При покупці відповідних товарів/послуг в автосалоні Організатором знижки не сумуються. Знижка надається від регулярної ціни товарів/послуг Організатора.

 

Участники Акції
До участі в Акції запрошуються дієздатні гмадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, в період проведення акції виконують умови, зазначені в цих Правилах (далі - «Учасники»);
Не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати участь в ній:
- особи без громадянства;
Обмеження участі в Акції дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Період проведення Акції:
Акція проходить з 29 травня 2018 по 31 серпня 2018 року (включно).

Територія проведення Акції:
Акція проводиться на території автосалону ТОВ «Едем-Авто», за адресою: 08131, Київська обл., Київо-Святошинський район, с. Софіївська Борщаговка, вул. Соборна, 1 (далі - «Місце проведення акції»).
Акція проводиться на території ВДНХ під час проходження виставки AGRO AUTO SHOW (6-9 червня 2018) за адресою м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1

Умови акції:
Участнику акції надається можливість вилучити з лототрона (або вази) лотерейний квиток та виграти один з перерахованих призів, за умови заповнення анкети учасника;
Працівники Організатора та членів їх сімей (дружини, діти, брати / сестри, батьки) (далі разом - "працівники") в рамках дії цієї акції діють як незалежні клієнти ЕДЕМ-АВТО і не мають яких-небудь преференцій та переваг перед іншими учасники акцій;
Кількість разів, що беруть участь у Акції в період її проведення, є обмеженою - 1 раз;

Персональні дані
Збір персональних даних здійснюється відповідно до правил реєстрації нових клієнтів ТОВ «ЕДЕМ-АВТО».