Акційна пропозиція на постгарантійний сервіс в Едем-Авто - від 899 грн робота + матеріали | Едем-Авто - фото 6

Неймовірна пропозиція по сервісним роботам для автомобілів Hyundai від Едем-Авто! Ми пропонуємо сервіс пакет за найкращою ціною - матеріал та обслуговування для будь-якого післягарантійного авто Hyundai. Сервіс-пакет включає:

  • Високоякісна синтетична моторна олива ZIK;
  • Оригинальний масляний фільтр і ущільнювачі;
  • Діагностика ходової

Телефонуйте нам 067 560 36 56 або записуйтесь через онлан-форму та підготуйте своє авто до нового сезону!

ПРАВИЛА

Проведення акції

«Постгарантійний сервіс для автомобілів ТМ Hyundai»

 

1. Визначення термінів

1.1. Організатором Акції «Постгарантійний сервіс для автомобілів ТМ Hyundai» (далі - Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕДЕМ-АВТО». Юридична адреса: 08131, Україна, Києво-Святошинський р-н., с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 1. Код в ЄДРПУО 35772789, тел./факс:
044 406-40-70 (надалі - «Організатор»).

1.2. Під предметом Акції за умовами цих Правил розуміють:

1.2.1. Надання клієнту можливості отримати послуги із заміни мастила, оригінального масляного фільтру та ущільнювачів та діагностики ходової автомобіля ТМ Hyundai за акційною вартістю:

Модель

іІ10, і20

Accent, Elantra, i-20,
i-30

Elantra, Sonata

Sonata

Tucson

Santa Fe

IX-35

Об’єм двигуна

1,1 - 1,2 л.

1,4 - 1,6 л.

1,8 - 2,0 л.

2.4л

2.0 DOHC

2,0 crdi

2.4 DOHC

2,2 crdi

2.0 DOHC

2,0 crdi

Вартість (грн. з ПДВ) акційна ціна

899

990

1090

1250

1090

1450

1150

1890

1250

1890

 

1.2.2. Інші розхідні матеріали, крім мастила оригінального масляного фільтру та ущільнювачів, для здійснення сервісного обслуговування автомобіля клієнт оплачує самостійно за повною їх прайсовою вартістю, згідно індивідуальної програми лояльності. Знижки не сумуються із іншими акціями компанії.

1.3. При купівлі відповідних товарів/послуг в автосалоні Організатора знижки, що надаються не сумуються. Знижка надається від регулярної ціни товарів/послуг Організатора.

1.4. При проведенні додаткових робіт, потреба в яких була виявлена в ході діагностики ходової в рамках цієї Акції надається додаткова знижка на матеріали 10%, на роботи 30%.

2. Мета проведення Акції
2.1.    Метою проведення Акції є підвищення лояльності покупців до марки Hyundаi та до автоцентру Едем-Авто, як офіційного дилера Hyundаi на території України за рахунок проведення даної рекламної Акції.
3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються дієздатні громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, що в період проведення акції виконають її умови, що зазначені в цих Правилах (далі -«Учасники»);

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
- особи без громадянства;

-участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
4. Період проведення Акції

4.1. Акція триває з 17 жовтня 2018 року по 31 жовтня 2018 року (включно).
5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться на території автосалону ТОВ «Едем-Авто», за наступною адресою: 08131, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 1 (далі - «Місце проведення Акції»).

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у глобальній мережі Інтернет за адресою: http://edem-auto.com.ua/https://edem-auto.hyundai.com.ua/ та/або за телефоном 044 406-40-70 (тарифікація за тарифами Вашого оператора) протягом Періоду проведення Акції.

7.      Порядок і спосіб інформування Учасників про Акцію

7.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення інформації про Акцію на офіційному сайті Організатора за адресою: http://edem-auto.com.ua/https://edem-auto.hyundai.com.ua/ смс-повідомлень та електронної розсилки, на офіційній сторінці організатора в соціальній мережі Facebook.
8. Умови участі в Акції

8.1. Учаснику акції надається можливість замовити та отримати послугу/роботу з сервісного обслуговування автомобіля Hyundai за акційною вартістю  – за умови дотримання умов, передбачених цими Правилами.

8.2. Працівники Організатора та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки) (далі разом - «Працівники») в рамках дії цієї Акції діють як незалежні клієнти ЕДЕМ-АВТО і не мають будь-яких преференцій та переваг перед іншими Учасниками Акції;

8.4. Кількість разів участі в Акції в період її проведення є необмеженою;

9. Персональні дані

9.1. Збір персональних даних проводиться відповідно до правил реєстрації нових клієнтів ТОВ «ЕДЕМ-АВТО».

10. Інші умови

10.1. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення умов цих Правил, та/або  спірних питань та/або питань, неврегульованих цими умовами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає

10.3. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, шляхом розміщення нової редакції Правил на сайті http://edem-auto.com.ua/ https://edem-auto.hyundai.com.ua/.
10.4. Обробка персональних даних клієнтів проводиться відповідно чинного законодавства України.

10.5. Відповідно до цих Правил Організатор не несе відповідальності за невиконання (неналежне невиконання) своїх обов’язків, якщо таке невиконання (неналежне виконання) відбулося внаслідок дії обставин непереборної сили (форс­мажору).

Під обставинами непереборної сили (форс-мажором) розуміється будь-які надзвичайні події зовнішнього характеру щодо Організатора, які виникають без їх вини, поза їх волею або всупереч їх волі чи бажанню, і які не можна за умовами вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки, снігові замети, ожеледиця, значне пониження або підвищення температури повітря тощо) лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна або воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, дії або вимоги органів державної влади чи місцевого самоврядування, що перебувають поза волею та контролем Організатора/Виконавця.

10.6. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання сертифікату, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10.7. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних.