У «Хюндай Мотор Україна» визначили кращого механіка року


 8-9 жовтня 2018 року відбувся фінальний етап Олімпіади Професійної майстерності технічних фахівців (механіків) дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна», у якому взяли участь 8 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру «Автотрейдінг Харків» Олексій Хлопко, який представлятиме Україну на Міжнародному Чемпіонаті технічних фахівців Hyundai в Південній Кореї у 2019 році.

У «Хюндай Мотор Україна» визначили кращого механіка року | Едем-Авто - фото 6

У першому етапі Олімпіади, який відбувся в вересні у форматі онлайн-тестування, взяли участь 36 фахівців дилерських центрів Hyundai. В результаті тестування було визначено вісім найсильніших механіків, які вийшли у фінальний етап Олімпіади.

8-9 жовтня фіналісти зібралися на базі тренінг-центру Hyundai в Києві, де їм потрібно було виконати низку контрольних завдань на автомобілях і компонентах, демонструючи свої професійні знання та вміння. За роботою учасників фінального етапу спостерігали незалежні експерти, які повинні були оцінити навички механіків при роботі з автомобілями Hyundai.

Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру «Автотрейдінг Харків» (м. Харків) Олексій Хлопко. Він представить Україну на Міжнародному Чемпіонаті технічних фахівців Hyundai в Південній Кореї у 2019 році.

Друге місце зайняв технічний спеціаліст дилерського центру «Хюндай Мотор Поділля» (м. Хмельницький) Сергій Качуринський, а третє - співробітник дилерського центру «Едем Авто» (м Київ) Сергій Пономарьов.

«Компанія« Хюндай Мотор Україна» висловлює подяку всім учасникам Олімпіади, які засвідчили високий рівень знань та вмінь. Ми пишаємося, що в офіційних дилерських центрах Hyundai працюють справжні професіонали своєї справи», - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу «Хюндай Мотор Україна».