Hyundai Motor отримала титул «Red Dot: Бренд року 2018»


Компанія Hyundai Motor знову здобула перемогу у Red Dot Awards, удостоївшись почесного звання «Red Dot: Бренд року 2018» і додавши цей титул до п'яти отриманих раніше нагород Communication Design-2018. Офіційна церемонія вшанування переможця і вручення нагороди відбудеться 26 жовтня у Берліні.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6 Red Dot Award є одним з найпрестижніших міжнародних конкурсів дизайну у світі, а титул «Red Dot: Бренд Року» присуджується бренду, який розробив і втілив інноваційний і креативний дизайн на особливо високому рівні. Цього року журі конкурсу, визначаючись із переможцем, взяло до уваги інноваційні дизайнерські рішення Hyundai, якість дизайну і досвід управління брендом.

«Для нашої компанії велика честь отримати титул «Red Dot: Бренд Року », оскільки ця нагорода є підтвердженням того, що ми на правильному шляху, і це вражаючий результат, який позитивно позначиться на іміджі нашого бренду. Ця нагорода також стане стимулом для нашої команди дизайнерів, яка в найближчому майбутньому створить нові творчі та інноваційні проекти», - заявив Вон Хонг Чо, виконавчий віце-президент і директор з маркетингу Hyundai Motor Company.

У серпні 2018 року Hyundai Motor встановила рекорд, отримавши чотири премії Red Dot і три «Red Dot: Кращі з кращих». Hyundai отримав нагороди за такі проекти: готель «Solati Moving Hotel», «Hyundai Pavilion», «Genesis Gangnam», «Genesis Sound Design», «Pioneer Film» та «Safety Hologram» у відповідних категоріях, включаючи дизайн роздрібної торгівлі, звуковий дизайн, просторову комунікацію, кіно і анімацію, а також інтерфейс і дизайн користувацького інтерфейсу.

«На високо конкурентному автомобільному ринку Hyundai досягає успіху за рахунок свого унікального підходу до дизайну, завдяки якому компанії вдається передати технічну складову своїх автомобілів універсальним, зрозумілим кожному покупцеві чином», - зазначив Пітер Зек, засновник і головний виконавчий директор Red Dot Award.