Програма Hyundai Finance стає ще вигіднішою!


Здійснити мрію про новенький Hyundai зараз легко, як ніколи, адже за програмою Hyundai Finance безвідсоткова розстрочка доступна на термін до трьох років! Зателефонуйте нам (044) 650 36 58 та отримайте індивідуальну пропозицію.

 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ АТ «ОТП БАНК»  

CL 36 міс. без переплат Hyundai Finance

 

 • Кредит надається у ГРИВНЯХ на купівлю НОВОГО ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ
 • МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР АВАНСОВОГО ВНЕСКУ: від 50%
 • СУМА КРЕДИТУ: до 1 250 000 грн.                                                                        
 • СТРОК КРЕДИТУ: 36 місяців
 • ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ – повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності
 • ПАРТНЕРИ ЗІ СТРАХУВАННЯ: ПрАТ «СК «Арсенал Страхування»

 

Умови кредитування*:

 

Авансовий внесок, %

50% та більше

Періоди кредиту

36 міс.

Три роки кредитування

0,01%

 

*Користуватися новим авто буде ще вигідніше з кредитною карткою Global Auto Card від ОТП Банку. Нову картку Global Auto Card можна оформити разом з кредитом на авто в відділенні АТ «ОТП БАНК».

 

Акційні умови дійсні з 01.11.2018 року по 31.12.2018 року включно, але в будь якому разі, до моменту виконання умов по всім гарантійним листам Виконавця за цією акцією. 

 

 • Погашення заборгованості по кредиту та відсотків здійснюється щомісяця, відповідно до схеми погашення: 

Ануїтетні платежі - щомісячні платежі  здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору. Причому, протягом перших років строку  дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Надалі, з кожним платежем, частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу за кредитом буде менший ніж за стандартною схемою.

 • ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: застава придбаного автомобіля. Договір застави автотранспорту, на купівлю якого надається кредит, посвідчується нотаріально. Нотаріальні послуги сплачуються за рахунок Позичальника. 
 • ФОРМИ ПОГАШЕННЯ: готівкою, через каси відділень АТ«ОТП БАНК» згідно тарифів Банку або безготівково,  шляхом перерахування коштів  на рахунок в АТ «ОТП БАНК», за допомогою OTPSmart (про послуги Інтернет-банкінгу від OTP Bank дізнайтеся більше у співробітника Банку або на сайті Банку).

 

ВИТРАТИ ПОЗИЧАЛЬНИКА

ПОСЛУГИ БАНКУ

Комісія за відкриття поточного рахунку / Комісія за

перерахування коштів на поточний рахунок автосалону

одноразово

відсутня

ПОСЛУГИ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ**

Страхування КАСКО

щорічно

від 6,99%  від вартості автомобіля

Страхування Цивільної відповідальності відповідно до чинного законодавства

щорічно

від 1100 грн.

ПОСЛУГИ  НОТАРІУСА**

Послуги нотаріуса

одноразово

від 3500 грн.

Держмито

одноразово

0,1% від вартості застави

ПОСЛУГИ ТСЦ МВС

Відрахування до Пенсійного фонду

одноразово

3%-5%  від вартості автомобіля

Реєстрація

одноразово

від 800 грн.

** Тарифи за послуги партнерів - Страхових компаній та Нотаріусів, що співпрацюють з АТ«ОТП Банк», встановлюються згідно з ціновою політикою компаній і мають інформативний характер.

 

Необхідні документи для прийняття рішення по кредиту:

 • Заповнена Анкета на отримання кредиту.
 • Паспорт громадянина України Позичальника та копія паспорту дружини/чоловіка Позичальника.
 • Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру Позичальнику та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру дружині/чоловіку Позичальника.
 • Довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні 6 міс.,  та/або виписка по зарплатному рахунку Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, посвідчена банком, в якому відкритий рахунок
 • Рахунок-фактура та/або специфікація на автомобіль, що купується

 

Для клієнтів ФОП:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (копія). Для ФОП, що зареєстровані починаючи з 07.05.2011 р., замість Свідоцтва про державну реєстрацію необхідно надавати витяг з Єдиного державного реєстру (що був наданий під час реєстрації або пізніше);
 • Звіти з ДПІ про прибутки фізичної особи-підприємця за 1 (один) останній повний рік та за останній звітний період;
 • Виписка про рух коштів по рахунку за останні 12 місяців;
 • Для клієнтів ФОП-ІТ, що працюють по зарплатній схемі, договори про співпрацю з компанією за попередній рік + за поточний рік.

 

БАНК: АТ «OTП БАНК» Адреса: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 43, МФО: 300528, Ідентифікаційний код 21685166 

Довідковий центр: (044)498-88-44, (044) 290-92-34 (у робочі дні банку з 8:00 до 20:00, у вихідні дні - з 9:00 до 18:00, вартість дзвінку згідно тарифів оператора).  Канали погашення: OTPSmart, otpbank.com.ua, інші фінансові та банківські установи