Едем-Авто на Фестивалі професій


Компанія Едем-Авто, другий рік поспіль, підтримала Фестиваль професій для дітей містян, який пройшов у місті Вишневе 8 вересня з нагоди святкування Дня міста. Діти залюбки провели  час, відчуваючи себе по справжньому дорослими. 

Захід організовано Міською радою та культурно-просвітницькими ініціативами Вишневого. Цілий виробничий парк був облаштований у центрі міста, поруч із мальовничим фонтаном та розважальною зоною.

Едем-Авто на Фестивалі професій | Едем-Авто - фото 6

У нашій автозоні діти спробували себе у ролі автомобільного механіка. Вимірювали рівень моторного мастила та проводили візуальний контроль стану агрегатів та деталей автомобіля.

Спробувавши себе на різних робочих посадах діти отримували винагороду за пророблену працю – спеціальні гроші.  Їх можна було витратити у крамниці на різні ласощі та подарунки.

Едем-Авто на Фестивалі професій | Едем-Авто - фото 7
Едем-Авто на Фестивалі професій | Едем-Авто - фото 8

Для батьків та дорослих гостей Едем-Авто презентували новий електрокросовер Hyundai Kona electric. Справжні 450 км запасу ходу, екологічність та неймовірна динаміка – це ідеальне поєднання характеристик для інноваційного електромобіля.

Вдячні Міській раді Вишневого за можливість профорієнтувати та дати можливість дітям відчути себе дорослішими. Сподіваємось, знання та навички набуті разом з нашою командою стануть у нагоді у майбутньому дорослому житті діток!

Анонси майбутніх подій ми публікуємо на нашій сторінці Facebook