Сьогодні компанія Hyundai Motor опублікувала перше зображення екстер'єру оновленого кросовера Santa Fe, який надійде в продаж у другій половині 2020 року. Тизер демонструє новий, більш брутальний, але в той же час вишуканий вигляд передньої частини автомобіля.

Через два роки від дня випуску четвертого покоління Santa Fe, компанія Hyundai Motor підготувала оновлену версію кросовера. Оновлення приурочено до 20-річного ювілею автомобіля, який було вперше продемонстровано у 2000 році на автосалоні в Женеві.

Судячи з наданого першого тизеру, модель отримає нову комбіновану решітку радіатору і світлодіодні денні ходові вогні, які відображають сучасну інтегровану архітектуру автомобіля.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 6

Решітка радіатору нового Santa Fe ширше, ніж у моделі, що продається в даний час, вона висловлює сміливий характер автомобіля, а хромована окантовка підкреслює геометричний малюнок решітки, який створює вражаючий стереоскопічний ефект. Денні ходові вогні набули Т-подібної форми і розташовані горизонтально. Також на тізері можна побачити злегка видозмінений передній бампер.

Hyundai купити в Києві, нові Хюндай, ціни на авто Хендай в Україні - фото 7

Крім змін в дизайні екстер'єру, Santa Fe отримає покращений інтер'єр з новими опціями, призначеними для забезпечення високого рівня комфорту водія і пасажирів автомобіля.

Оновлений кросовер стане першою моделлю Hyundai у Європі та світі, збудованою на новій платформі третьої генерації. Ця платформа дозволяє значно покращити продуктивність, керованість та безпеку автомобіля, а ще – встановлювати на нього гибрідні силові агрегати. Тож окрім звичних бензинових та дизельних модифікацій новий Santa Fe буде доступний у версіях Hybrid та Plug-in Hybrid. 

Більш детальна інформація про новий Hyundai Santa Fe буде надана найближчим часом.