Людина - частина живого на Землі. Ми створені так, що фізична активність є невід'ємною частиною нашого здоров'я і гармонійного розвитку. Це особливо актуально зараз, в століття комп'ютерних технологій, коли люди стали менше рухатися, а потреба в русі залишилася. За даними медичних досліджень, середньодобова норма для людини - 15 тисяч кроків або 10 км.

Спорт як спосіб життя - девіз, закладений в нас природою. Тому команда Едем-Авто щороку долучається до спортивних івентів і отримує задоволення від тренувань.

СПОРТ В СУЧАСНОМУ РИТМІ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ | Едем-Авто - фото 6

Заняття спортом, та й будь-якого роду фізична активність, надають енергії та бадьорості. Не дарма ще в ранньому дитинстві нам розповідали, що фізична культура робить людину сильнішою, здоровішою, гнучкою та спритною. Командний спорт чудово підтримує корпоративну згуртованість, об’єднує, мотивує та допомагає досягати більшого. Спортивну команду Едем-Авто супроводжав на подію яскравий споркар Hyundai ELANTRA CN-7.

СПОРТ В СУЧАСНОМУ РИТМІ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ | Едем-Авто - фото 7

Hyundai - Партнер по життю в сфері автомобілів та за її межами

Компанія Hyundai Motor прагне надати свободу пересування кожному, вкладаючи інвестиції в мобільні сервіси, вибудовуючи тісні взаємини з провідними постачальниками мобільних послуг і виходячи за рамки автомобільної галузі. Компанія гратиме ключову роль в переході глобального суспільства до чистої енергії, допомагаючи зробити водень економічно важливим джерелом енергії.

Гуманність об'єднує нас і робить нас сильнішими

Спорт допомагає зміцнювати наші відносини, відчувати взаємозв'язок і отримувати більше від життя та досягати більшого. Ми відкриваємо для себе технології, завдяки яким створюємо неповторні моменти нашого життя.

СПОРТ В СУЧАСНОМУ РИТМІ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ | Едем-Авто - фото 8