Еволюція чи революція? | Едем-Авто - фото 6

Футуристичний дизайн нового Accent підкреслює його сучасність і технологічність. Неодмінно увагу приверне решітка радіатора, яка вирізняється новим сміливим параметричним дизайном. Зовнішній вигляд нового Accent беззаперечно привертає до себе погляди: виразний та елегантний автомобіль доповнено стильними деталями екстер’єру, що вигідно виділяють модель з-поміж інших седанів класу.

 

Розумний вибір

Новий Accent увібрав у себе найкраще — бездоганну репутацію, надійність, економічність і безпеку, додавши до списку сучасний стиль. Його новий вражаючий вигляд не лишиться поза увагою, куди б ви не відправилися. Високу продуктивність автомобіля забезпечує економічний двигун із 6-ступеневою механічною чи автоматичною коробкою передач, що дозволяє знизити витрати пального.

Динамічні характеристики нового Accent перевершують усі очікування, забезпечуючи високу керованість і потужність. Незалежно від того, курсуєте ви автомагістралями чи рухаєтесь у щільному міському трафіку, ви обов’язково переконаєтеся в тому, що Accent — це тихий і вправний помічник, який дбає про комфорт усіх пасажирів у салоні. Сімейні седани ще ніколи не були такими зручними та просторими.

 

Час продуктивності

Стильно та зручно обладнаний інтер’єр автомобіля забезпечує ідеальний простір для відпочинку та продуктивності. Щойно опинившись у салоні, вас здивують спокій і тиша, адже новий Accent ще краще захищений від шуму дороги та вітру. 8-дюймова діагональ екрана мультимедійної системи полегшує доступ до інформації, що неймовірно зручно при управлінні контентом синхронізованого із мультимедіа смартфону. Новий Accent підтримує Apple CarPlayTM і Android AutoTM, що дозволяє підключати смартфон до мультимедійної системи автомобіля і дзеркально відображати програми на великому сенсорному дисплеї.

Еволюція чи революція? | Едем-Авто - фото 7

Характеристики нового Accent безумовно підходять як для індивідуальних подорожей, так і для поїздок у супроводі друзів. Простота, надійність і економічність — це три ключові цінності Accent, яким він завжди залишається вірним. Автомобіль уже в базовій комплектації оснащений низкою функцій безпеки, які надають вам впевненість і спокій. Новий Accent здатен надати більше за меншу ціну, і в цьому його ключова перевага.

 

Опції

Еволюція чи революція? | Едем-Авто - фото 8 Еволюція чи революція? | Едем-Авто - фото 9

З того самого моменту, як уперше сідаєш у новий Accent, тебе охоплює відчуття цілковитої безпеки. І це більше, ніж просто відчуття. Це — беззаперечний факт. Новий Accent захищає тебе і твоїх близьких за допомогою найсучасніших технологій безпеки.

Замовляй свій Accent сьогодні і сідай за кермо свого автомобіля вже через тиждень!

Еволюція чи революція? | Едем-Авто - фото 10