Всупереч загальному зниженню промислового попиту, Hyundai Motor Europe завершив 2021 рік з високими результатами продажів. Минулого року компанія продала в Європі 515 886 автомобілів, що на 21,6 % більше, ніж у 2020 році. Це призвело до зростання частки ринку до 4,4 %.

В Україні Hyundai не вибивався з успішного європейського контексту і увійшов у 5 найбільш популярних марок, реалізувавши 4863 автомобіля. Продажі зросли на 19 %, а доля на ринку склала 4,7 %.

Hyundai набирає оберти в Україні.

Універсальним бестселером знову став Hyundai TUCSON. Після оновлення моделі продажі абсолютно нового TUCSON у 2021 відчутно зросли. Ця любов вилилась у продаж 2143 автомобілів, 569 одиниць були гібридними, що склало 26,55% відсотки від загальних продажів моделі.

2 місце в автомобільних вподобаннях українців та загальної Європи дещо розходяться. Українцям у 2021 році дуже сподобалась оновлена i30. Загалом було продано 794 автомобілі, що дозволило моделі увійти до трійки лідерів всього С сегменту.

3-тя найбільш популярна модель Hyundai в Україні у 2021 році SANTA FE, загалом було продано 435 автомобілів.

Нова KONA була представлена в Україні лише минулого року, має електричну версію та ДВС. У 2021 році в Україні було продано 182 моделі, і є всі підстави очікувати на покращення продажів у 2022 році.

Загальні продажі електромобілів у Європі зросли на 77 %.

У 2021 році продажі електрифікованих транспортних засобів у Європі зросли на 77% у порівнянні з по торік. Альтернативні силові агрегати склали 35% загального обсягу продажів авто Hyundai. В Україні цей відсоток значно скромніший 14, 33 %, але вже також дуже помітний.

Ми впевнені, що високим результатам продажів кросоверів Hyundai сприяє різноманітність лінійки компанії. Завдяки продуктам, що охоплюють B, C і D сегменти, та комплектуються усіма доступними типами силових агрегатів, авто Hyundai без перебільшень займають унікальну нішу, що здатна задовольнити різноманітні способи життя та запити автовласників.

Якщо ж говорити про плани на цей рік, то ми продовжимо презентувати новинки. Українські автолюбителі побачать революційний електричний седан IONIQ 6 та оновлений місткий кросовер PALISADE, який після тогорічного старту продажів отримує все більше і більше прихильників.