Hyundai TUCSON у фільмі UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ


Насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2022 рік.

Hyundai TUCSON – це надзвичайно здібний кросовер, який здатний впоратись з будь-якими викликами та пригодами, що можуть виникнути під час пошуку скарбів. –  зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент, глобальний директор з маркетингу в Hyundai Motor Company.

UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ” - це розважальний проєкт з мільйонами шанувальників у всьому світі, і ми раді їм продемонструвати можливості та технології наших автомобілів.

Пригодницький бойовик Sony Pictures, заснований на популярній відеогрі PlayStation з одноіменою назвою, UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ від Naughty Dog.

Проектно-технічний центр Hyundai в Ірвіні, штат Каліфорнія, та Sony Pictures співпрацювали над дизайном концепції TUCSON-“Звір”, який відрізняється харизматичним зовнішнім виглядом з посиленими бамперами та шинами. Додаткове спорядження, що закріплене на автомобілі так і надихає до пригод та полювання за скарбами.

“Команда Hyundai створила веселу та глобальну кампанію, яка об'єднує людей, що люблять пригоди по всьому світу. Це є яскравим свідченням того, що партнерство між компаніями у роботі над кінострічкою є напрочуд вдалим” – сказав Джеффрі Годсік, віцепрезидент із глобального партнерства та бренд-менеджменту в Sony Pictures Entertainment.

Побачити короткі тематичні розважальні відеоролики з головним героєм фільму та Hyundai TUCSON можна буде у низці кінотеатрів та в мережі інтернет.

З одним із них знайомтесь вже.

Крім того слідкуйте на нашими соціальними  мережами аби не пропустити конкурс, переможці якого отримають квитки для перегляду кінострічки UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ.

Компанія ТОВ “Едем-Авто - офіційний дилер автомобілів бренду Hyundai з 2008 року. Підприємство «Едем-Авто» - це дилерський центр 3S (Sales, Service, Spares (продаж, сервіс, запчастини)) - автосалон, станція технічного обслуговування та магазин оригінальних запчастин і аксесуарів. Ми надаємо послуги на рівні кращих європейських і світових стандартів.