Компанія Едем-Авто на Авто Агро Шоу 2018


Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai, прийняла участь у самому гарячому та драйвовому автомобілій церемонії цього року - Авто Агро Шоу. Выставка пройшла 6-9 червня 2018 года в виставковому комплексі ВДНХ на проспекті Глушкова в рамках щорічної Агро-Експо. 
Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 6

Відмінна погода, нестандартні траси для тест-драйвів, насичена програма на всі чотири дні привабили безліч відвідувачів з самими різноманітними авто-смаками.

 Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 7  Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 8
Компанія Едем-Авто презентовала для гостей ААШ хіти продажів від Hyundai - Tucson, Santa Fe і Elantra. На них можна було проїхати по парку, по відведеній 3-х кілометрової зоні тест-драйву, оцінивши всі переваги бренда - комфорт, надійність, інтерактивність, потужність.

На стенді компанії для відвідувачів було організовано зона відпочинку, в якій можна було випити кави, воду, відпочити від палячого сонця та грати в безпрограшній лотереї. Едем-Авто, в честь свого 10-ти річчя, як справжній іменинник, всім відвідувачам стенду та учасникам тест-драйвів презентовали подарунки.

Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 9Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 10 Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 11
В Києві проходить не так багато авто-подій, на які в один день можна оглянути, прокатитися, отримати вичерпну консультацію і зробити правильний вибір з урахуванням всіх пожелань і побажань. И Авто Агро Шоу, пожалуй, єдина площадка такого масштабу.

Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 12 Компанія Едем-Авто, офіційний представник ТМ Hyundai на Авто Агро Шоу 2018 - фото 13