Як ми святкували 8 Березня - Любий, вибач, я в Едем!


Як ми святкували 8 Березня - Любий, вибач, я в Едем! | Едем-Авто - фото 6

Автоцентр Едем-Авто, сонячного весняного дня, до Святкового 8-го березня, перетворився на справжній рай для постійних клієнток та гостей салону. Спільно із партнерами, косметичним брендом HYUNDAI IBT, ми організували неймовірно красиву фотозону із експозицією скульптур братів Озюменко. Автори - Петро та Андрій - особисто вітали наших клієнток, із задоволенням розповідали про свою творчість, фотографувались та активно спілкувались із відвідувачами, що приїхали в Едем-Авто цього дня.

Як ми святкували 8 Березня - Любий, вибач, я в Едем! | Едем-Авто - фото 7Релакс-зона

Було організовано релакс-зону, у якій можна було відпочити і розслабитись в масажному кріслі та, за бажанням, отримати косметологічні процедури і майстер-клас по догляду від професійного косметолога із застосуванням інноваційної косметики Vitabrid CG від Hyundai Bioscience.

Мейк-ап та фотозона

Також, було запрошено візажиста Олену Єлкіну, яка робила весняний макіяж усім бажаючим, а в гарний святковий день, звичайно, бажаючих виглядати яскраво було немало. 

Фотозона заряджала позитивом, вітамінами усім своїм видом і натякала на наближення тепла, зеленої пори року, яку ми так чекаємо. 

 

Виставка скульптур братів Озюменко

Андрій Озюменко любить створювати помпезні, харизматичні твори імператорів, героїв, богів, воєначальників, а також міфологічні образи. Він майстер деталі і бенкету форм.

Петру більш симпатична духовна тема. Його роботи - це переважно ангели, які вершать благі справи. Його персонажі збирають золотий виноград, роблять божественне вино, збирають райські яблука..

Петро Озюменко - майстер створення ідилічних сцен, які наповнюють інтер'єр спокоєм, добром, гармонією і позитивом.

Як ми святкували 8 Березня - Любий, вибач, я в Едем! | Едем-Авто - фото 8

Свято закінчилось, на жаль, але враження від організованої нами активності, сподіваємось, не забудуться, і весняний настрій  залишиться із нашими відвідувачками надовго.