12 Років довіри та успіху | Едем-Авто - фото 6

29 травня 2020 - ЕДЕМ-АВТО виповнюється 12 років.

Щороку, саме в цей день ми, як і кожна компанія, озираємось на рік, що минув та підбиваємо підсумки. Наша ціль – нести добро людям, які обирають нас. Це незмінно. Змінюються наші стандарти в обслуговуванні, ми вчимось, покращуємо комунікацію, розвиваємо професіоналізм співробітників.

Новий автомобіль, запчастини технічне обслуговування, ремонт – Едем-Авто лідер в усіх напрямках і найкращий дилер, кілька років поспіль.

І саме в День народження компанії ми розуміємо, завдяки чому. Три «слони», на яких міцно стоїть наш успішний успіх. 

Перш за все, ми команда. Це найцінніший ресурс Едем-Авто. Менеджери з продажу націлені на результат, знають переваги бренду та уміють підібрати автомобіль для будь-яких потреб. Логістика працює злагоджено, відділ сервісу професіонали, що працюють за покликанням.  Адміністрація, бухгалтерія, маркетинг, кадри – кожна людина на своєму місці, працює в зв’язці із іншими підрозділами та розуміє загальну перспективу.

Другий, але не по важливості, компонент успіху – клієнти. Люди, що обирають саме Едем-Авто, для вирішення своїх потреб. Уся наша діяльність націлена на клієнта, його біль, його задачі та комфорт. Ми, як і Hyundai, прагнемо бути партнером на все життя, тому наші постійні клієнти – наша найбільша цінність. 

І третій «слон» - бренд Hyundai, який надає нам можливість пишатись тим, що ми робимо. Автомобілі бренду надійні та комфортні, безпечні та інноваційні. Користуються популярністю вони саме завдяки своїм перевагам. Бренд пропагує соціальну відповідальність та перехід до чистих джерел відновлюваної енергії, ставить собі задачу робити світ чистішим та кращим для усього людства. 

Hyundai цінує кожну хвилину, забезпечуючи мобільність і постійно розробляючи та впроваджуючи технології для покращення життя. Едем-Авто є частиною цієї філософії, наша компанія підтримує соціальні та спортивні проекти, беручи на себе соціальну відповідальність.  

З Днем народження Едем-Авто! Дякуємо за 12 років успіху!