Більша, сміливіша та динамічніша.

Завдяки новому футуристичному вигляду, динамічному силуету на дорозі та більшому внутрішньому простору – цей сміливий, висококласний кросовер пропонує вам найсучасніші інтелектуальні технології. Знайдіть ідеальну KONA для свого життя.
KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 8
 1. KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 9

  Абсолютно нова KONA Hybrid.

 2. KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 10

  Абсолютно нова KONA N line.

  Більше простору для більших можливостей.

  Витончено спроектована, чиста, виразна передня частина автомобіля в унісон з аеродинамічними плавними лініями, підкреслюють його футуристичний стиль. Більша та сміливіша, абсолютно нова KONA перетворилася на місткий кросовер зі збільшеними розмірами, які посилюють її міцну культову дизайнерську ідентичність.
  KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 14

  Виразний дизайн.

  Чиста та виразна передня частина автомобіля, оздоблена моноліхтарем “Horizon”, що тягнеться по всій ширині капота та надає додаткового динамічного вигляду на дорозі.
  KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 15

  Стильний простір.

  Щоб забезпечити максимально комфортний внутрішній простір, нова KONA стала ширшою і довшою, з великим простором для ніг та плечей у 2-му ряду.

  Просунуті розумні технології.

  Завдяки вражаючому асортименту найсучасніших інтелектуальних технологій абсолютно нова KONA встановлює нові стандарти в сегменті компактних SUV. Насолоджуйтеся новими можливостями підключення та зручними інтелектуальними функціями, у додатку з передовими асистентами систем безпеки та допомоги водієві. Це також перший Hyundai, який має нову систему керування та навігації “Connected Car Navigation Cockpit”, з можливістю бездротового оновлення програмного забезпечення (OTA).
  KONA Hybrid | Едем-Авто - фото 18

  Відчуйте більше спокою.

  Відкрийте для себе вдосконалені системи допомоги водієві та функції безпеки Hyundai Smart Sense.